خرید بک لینک
گیفت کارت
دکتری روانشناسی عمومی
شرکت کشتیرانی و حمل و نقل دریایی
تصفیه آب
دانلود سوالات امتحانی دانشگاه پیام نور
عکاسی صنعتی
دکتری روانشناسی بالینی
برج خنک کننده
سوله
دانلود آهنگ جدید
باربری تهران و اتوبار تهران
استخدام
بازی های دخترانه
ایران
بازسازی ساختمان
طراحی سایت حرفه ای
برج خنک کننده
پایان نامه
دانلود فیلم با لینک مستقیم
تصفیه فاضلاب
برج خنک کننده
دکتری روانشناسی سلامت
دی وی دی فابریک
ثبت آگهي رايگان
اخبار دولت بهار
تور مشهد
رزرو بلیط هواپیما
دیزل ژنراتور
خرید جم هی دی
بتن سخت
خرید اینترنتی
قالب وردپرس
دانلود رمان جدید
فلنج

پی فو
تاريخ : 5 بهمن 1395 | 11:05 | نویسنده : پی فو | بازدید : 1
گزارش کاراموزی سفال و سفال گری

گزارش کاراموزی سفال و سفال گری در 28 صفحه ورد قابل ویرایش

دانلود گزارش کاراموزی سفال و سفال گری

گزارش کاراموزی سفال و سفال گری
کاراموزی سفال و سفال گری
کارورزی سفال و سفال گری
دانلود گزارش کارآموزی سفال و سفال گری
سفال
 سفال گری
دسته بندی کسب درآمد و بازاریابی - کارآفرینی - کارآموزی
فرمت فایل doc
حجم فایل 13 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 28

مقدمه :

مقدمه ای بر سفال و سفالگری

خاك دستمایة خداوند برای آفرینش انسان است . همه از خاك به وجود آمده ایم و به خاك برمی گردیم. آنچه خداوند ما را از آن آفریده پاكترین عناصر طبیعت می باشد. آب و خاك یكی از برترین هنرهای انسانی كه از مظاهر خداوند بر روی زمین است هنر شكل دادن به گل یا همان سفال است. انسان از همان ابتدای خلقت به این هنر روی آورد. انسان غارنشین برای تهیه و نگهداری غذا از گل شكل گرفته استفاده می كرد، آنها برای این كار گل را به شكل ظروف مورد نیاز خود در آورده و آن را در مقابل نور   و حرارت خورشید قرار می دادند تا خشك شود. این بار 27000 سال پیش در منطقه Dolni Vestonice یا همان چك و اسلواكی امروزی مردم از آتش برای سخت كردن ظروف گلی استفاده كردند. برای پخت سفال بدون شكستگی آنها گل را در هوا كاملاً خشك می كردند و سپس آن را به راحتی در یك آتش    باز قرار می دادند و با دمایی حدود   c650 تا  c 750 می پختند. در این منطقه بقایای تعداد زیادی از سفالینه های ساخت دست بشر كه مجسمه هایی از انسانها و حیوانات است یافت شده.

اولین بار چرخ سفال در هزاره چهارم قبل از میلاد (00 35سال قبل از میلاد مسیح) ساخته شد. این چرخ شامل یك صفحه صاف بود كه به طور افقی به دور محور خود می چرخید. این چرخ كه چرخ  دستی نامیده می شد توسط دستیار سفالگر به حركت درمی آمد. و سفالگر با دستهای خود به راحتی  گل را شكل می داد. در قرن شانزدهم در اروپا با كمك چرخ دنده های سنگین كارایی چرخهای دستی افزایش یافت. در قرن نوزدهم چرخهایی به بازار آمد كه با نیروی پای سفالگر به چرخش در می آمد. در قرن بیستم چرخهایی با قدرت موتور الكتریكی به وجود آمد.

اولین بار در قرن ششم قبل از میلاد كوره سفالگری ساخته شد. این كوره با سوخت چوب گرم می شد. بعدها كوره هایی با سوختهای زغال سنگ، نفت و گاز به وجود آمد و پس از آن نیز كوره های الكتریكی كم حجم و كوچك به بازار آمد كه توانایی پخت سفالینه های سخت و چینی را نیز دارد.

باز هم برای اولین بار لعاب توسط رومی ها با چینی ها و سفالگران اروپایی در قرون وسطی به سفال اضافه شد. این لعاب عملاً سفالینه را نسبت به آب نفوذناپذیر می كرد. لعاب نازك شفاف و سفید اولین بار توسط سفالگران مسلمان و بعد در اسپانیا و ایتالیا استفاده شد. چینی ها و ژاپنی ها بعدها لعاب مشابهی برای بازارهای اروپایی ساختند. اولین بار در قرن هجدهم چاپ دستی ، لیتو گرافی و عكس روی سفال انجام شد. امروزه سفالینه هایی با طرحها و رنگهای مختلف با لعاب و نقش و نگار زیبا در بازارها یافت می شود كه اغلب به روشهای جدیدتر مثل روش قالب گیری تهیه می شوند. در بازار امروزی دیگر كار با  چرخ سفال كارآیی چندانی ندارد.

آنچه شما در فروشگاهها می بینید ، اغلب به روش قالبگیری تهیه می شود كه این روش نیز خود نكات ارزشمند و
ریزه كاری هایی دارد. بر آنیم تا در این مجال كوتاه به معرفی بخش كوچكی از طرز تهیه سفالینه های قالبی و لعاب كاری آنها بپردازیم و معرفی كوتاهی از هنر غنی و زیبای سفالگری به شكل امروزی بپردازیم.

دانلود گزارش کاراموزی سفال و سفال گری

امتیاز :


طبقه بندی: ،
گزارش کاراموزی سفال و سفال گری ,

تاريخ : 5 بهمن 1395 | 11:05 | نویسنده : پی فو | بازدید : 1
گزارش کاراموزی ساختمان های بتنی و فلزی و مراحل اجرای كار

گزارش کاراموزی ساختمان های بتنی و فلزی و مراحل اجرای كار در 59 صفحه ورد قابل ویرایش

دانلود گزارش کاراموزی ساختمان های بتنی و فلزی و مراحل اجرای كار

گزارش کاراموزی ساختمان های بتنی و فلزی و مراحل اجرای كار
کاراموزی ساختمان های بتنی و فلزی و مراحل اجرای كار
کارورزی ساختمان های بتنی و فلزی و مراحل اجرای كار
دانلود گزارش کارآموزی ساختمان های بتنی و فلزی و مراحل اجرای كار
ساختمان های بتنی
فلز
دسته بندی کسب درآمد و بازاریابی - کارآفرینی - کارآموزی
فرمت فایل doc
حجم فایل 3860 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 59

جزئیات اجرایی ساختمان های بتنی

دیوار چینی

1 - دیواری كه از آجر فشاری یا با سنگ مخلوط و یا با مصالح دیگر با ملات ماسه سیمان یا ماسه آهك ویا ملات باتارد چیده شده .

2 - نمای دیوار را می توان از ابتدا با نما سازی خارجی پیوسته ساخته و به تدریج بالا ببرد بطوری كه هر رگ آجر چینی قسمت جلوی كار آجر تراشیده گذارده و پشت آنرا از آجر فشاری یا مصالح دیگر می چینند.كه ضخامت و مقاومت هر دیوار بستگی به نوع كار بری آن دارد .كه در این ساختمان بیشتر دیوار چینی هابه وسیله آجر لفتون و آجر فشاری انجام گرفته.

نحوه شمشه گیری

ابتدا بالای یكی از گوشه های هر قسمت ساختمان را مقدم گرفته و یك كروم گچی به یك زاویه نصب می شود، سپس شاغولی آن كروم را به پایین ارتباط داده كروم دیگری به پایین متصل می سازد بعد خط گونیا 90 درجه را به زاویه های دیگر انتقال داده به طوری كه عمل كروم بندی چهار گوشه هر قسمت را زیر پوشش دهد بعد ریسمانی به بالای هر قسمت روی كروم ها گرفته و هر دو متر یك كروم به زیر ریسمان به وجود آورده كه این عمل پایین نیز انجام می شود بعد كروم های قسمت وسط و گوشه ها از بالا به پایین با شمشه چوبی یا آلومینیومی شمشه گچی گرفته روی كروم گچی كه سرتاسر ارتفاع دیوار را در چند قسمت گرفته از ملات گچ و خاك یا ماسه سیمان می پوشانند.

فرش كف ساختمان

برای عمل فرش كف ابتدا در گوشه های هر قسمت یك قطعه سنگ ساییده شده یا موزائیك یك اندازه بطوریكه تراز روی چهار نقطه باشد قرارمی دهندسپس ریسمانی نازك و محكم به اضلاع بسته و خط گونیا 90 درجه را به گوشه ها انتقال میدهد.بعد ملات را كف آن پهن می كنند و كف را فرش می نمایند البته ریسمان ها را به ترتیب جا به جا می كنند .

نحوه اجرای خط گونیا معماری

ابتدا از گوشه ها دو ریسمان عمود بر هم بسته و 60 سانتی متر به یك طرف نشان گذارده ضلع همجوار را80 سانتیمتر علامت گذاری می كنیم در این حالت خط ارتباط بین این دو باید 100 سانتیمتر كامل باشد كه در مغایرت ریسمان را جا بجا كرده تا نقطه 100 سانتیمتر تكمیل گردد.كه در این صورت زاویه 90 درجه درست می شود .


قرنیز

بر روی فرش موزائیك یا سنگ قسمتهای ساختمان قطعه سنگی به دیوارنسب مس شودكه قرنیز نا میده می شود . تا شستشوی كف و تنظیم گچ كاری دیوار ها آسان گردد.كه در بیشتر ساختمان ها این قرنیز حدود 10 سانتیمتر استفاده می شود كه در این جا هم به همین صورت است.

دانلود گزارش کاراموزی ساختمان های بتنی و فلزی و مراحل اجرای كار

امتیاز :


طبقه بندی: ،
گزارش کاراموزی ساختمان های بتنی و فلزی و مراحل اجرای كار ,

گزارش کاراموزی روشی برای مكان یابی عیب یابی كابل های برق قدرت

گزارش کاراموزی روشی برای مكان یابی عیب یابی كابل های برق قدرت در 17 صفحه ورد قابل ویرایش

دانلود گزارش کاراموزی روشی برای مكان یابی عیب یابی كابل های برق قدرت

گزارش کاراموزی روشی برای مكان یابی عیب یابی كابل های برق قدرت
کاراموزی روشی برای مكان یابی عیب یابی كابل های برق قدرت
کارورزی روشی برای مكان یابی عیب یابی كابل های برق قدرت
دانلود گزارش کارآموزی روشی برای مكان یابی عیب یابی كابل های برق قدرت
عیب یابی
مكان یابی
برق قدرت
دسته بندی کسب درآمد و بازاریابی - کارآفرینی - کارآموزی
فرمت فایل doc
حجم فایل 133 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 17

خلاصه :

افزایش استفاده از کابل زیر زمینی برای توزیع نیرو ، روش دقیق ، سریع و ارزانی را برای موضع یابی عیب کابل ایجاد می کند . این مقاله یک موضع عیب یاب را بر اساس انعکاس پالس در خطوط انتقال بررسی خواهد کرد .

سیستم مورد نظر متشکل از  پالس ولتاژ بالا ، مولد قابل تنظیم موج خطی و مولد پالس با مدوله کننده شدت نور می باشد . دستگاه جنبی بکار رفته در این روش اسیلوسکوپ خواهد بود . پالسر ولتاژ بالا پالس های منفی با با دامنه حدود 1000 ولت تولید می کند . مولد موج خطی را طوری تنظیم می شود که بتواند پهنای 20 ، 50 ، 100 و 400 میکرو ثانیه داشته باشد . مولد پالس با مدوله کننده دو مشخصه بارز دارد :

1 ) ایجاد اطمینان از این که تصویری که روی صفحه اسیلوسکوپ ظاهر می شود تنها برای محدوده زمانی انتخاب شده قابل رویت است .

2 ) این مدار یک نقطه نورانی روی صفحه اسیلوسکوپ تولید می کند که موقعیت آن روی محور زمان توسط یک پتانسیومتر قابل تنظیم است . خطای موضع یابی حداکثر 1% خواهد بود .


1) شرح روش :

 اصل انعکاس پالس در خطوط انتقال ، برای تشخیص محل معیوب کابل های زیر زمینی از سال 1968 مورد استفاده قرار گرفته است . مزایای این روش ، از جمله سهولت در اندازه گیری و توانایی آن برای تشخیص طبیعت عیب ، با یک دقت منطقی ، باعث عمومیت پیدا کردن این روش شده است .

دانلود گزارش کاراموزی روشی برای مكان یابی عیب یابی كابل های برق قدرت

امتیاز :


طبقه بندی: ،
گزارش کاراموزی روشی برای مكان یابی عیب یابی كابل های برق قدرت ,

تاريخ : 5 بهمن 1395 | 11:04 | نویسنده : پی فو | بازدید : 1
گزارش کاراموزی سازمان ثبت احوال كشور

گزارش کاراموزی سازمان ثبت احوال كشور در 77 صفحه ورد قابل ویرایش

دانلود گزارش کاراموزی سازمان ثبت احوال كشور

گزارش کاراموزی سازمان ثبت احوال كشور
کاراموزی سازمان ثبت احوال كشور
کارورزی سازمان ثبت احوال كشور
دانلود گزارش کارآموزی سازمان ثبت احوال كشور
ثبت احوال
سازمان
دسته بندی کسب درآمد و بازاریابی - کارآفرینی - کارآموزی
فرمت فایل doc
حجم فایل 637 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 77

درهای ساختمان گنجینه ثبت احوال، بیشتر مواقع بسته است. گاهی ممكن است بازدید كننده ای از راه برسد كه یك محقق است یا دانشجو یا خبرنگاری از سر كنجكاوی در آن صورت كلید ها از كشوی میز اتاق روابط عمومی بیرون می آیند. قفل ها یك به یك باز و درهای گنجینه گشوده می شوند. اما رسیدن به همین مرحله هم نیاز به هماهنگی و كسب مجوز ورود دارد. هرچند چندان جای نگرانی هم نیست. دوربین های حراست سازمان ثبت احوال همه حركات و رفت و آمدهای داخل ساختمان گنجینه را كنترل می كنند. گنجینه ای كه حتی چیدمان آثار داخل آن هم از سوی آدم های پشت همان دوربین ها صورت گرفته است!

    وقتی در موزه ای بسته باشد، می شود حدس زد كه یا بازدید كننده ای وجود ندارد یا آثار داخل موزه به علت دارا بودن اهمیت و ارزش فراوان و لزوم نگهداری بیشتر نباید چندان در معرض دید قرار بگیرد. در گنجینه ثبت احوال باید به دنبال كدامیك از این دو بود نسخه ای از اسناد مشاهیر شهدا و بزرگان كشور در این گنجینه نگهداری می شوند. علاوه بر اسناد مذكور نمونه هایی از شناسنامه ها، گواهی ها، قوانین و مقررات و دستورالعمل ها، متون آموزشی و فرم های اداری، مهرها و مستندات مربوط به گذشته ثبت احوال در ایران نیز در این محل به نمایش گذاشته شده اند.

    سعید عبودی معاون حقوقی و سجلی سازمان ثبت احوال كشور می گوید: «از سال ۱۲۹۷ كه سازمان ثبت احوال كشور با صدور نخستین شناسنامه برای نوزادی به نام «فاطمه ایرانی» تشكیل شد، برای هر ایرانی در حین صدور شناسنامه، سندی هم تنظیم شد. این سند حاوی اطلاعاتی از اظهار كننده مراتب ولادت هر ایرانی، تاریخ ولادت، محل آن، مشخصات والدین فرد و در صورت تولد در مراكز بهداشتی گواهی مربوط به آن مراكز یا مشخصات و امضا شهودی به عنوان گواهان بر امر ولادت است. در حال حاضر نزدیك به ۹۷ میلیون سند تنظیم شده از بدو تشكیل ثبت احوال تاكنون هم به صورت مكتوب و هم به صورت الكترونیكی در دو نسخه آرشیو شده است. نسخه های دوم این اسناد در محل های جداگانه نگهداری می شود. این اسناد در مجلدهای ۲۵۰ تایی تجلید شده و در پایان به امضای دادستان هر محل رسیده و در بایگانی های ثبت احوال سراسر كشور نگهداری می شوند. اطلاعات این اسناد مهمترین مرجع برای رسیدگی به دعاوی مربوط به هویت یا اثبات نسب است و تغییر در مندرجات آنها با حكم دادگاه و تصمیم هیات های حل اختلاف، كمیسیون تشخیص سن و تغییر نام خانوادگی امكان پذیر است.»

دانلود گزارش کاراموزی سازمان ثبت احوال كشور

امتیاز :


طبقه بندی: ،
گزارش کاراموزی سازمان ثبت احوال كشور ,

گزارش کاراموزی راهكارهای افزایش فروشی بازار یابی دفتر شركت پگاه

گزارش کاراموزی راهكارهای افزایش فروشی بازار یابی دفتر شركت پگاه در 110 صفحه ورد قابل ویرایش

دانلود گزارش کاراموزی راهكارهای افزایش فروشی بازار یابی دفتر شركت پگاه

گزارش کاراموزی راهكارهای افزایش فروشی بازار یابی دفتر شركت پگاه
کاراموزی راهكارهای افزایش فروشی بازار یابی دفتر شركت پگاه
کارورزی راهكارهای افزایش فروشی بازار یابی دفتر شركت پگاه
دانلود گزارش کارآموزی راهكارهای افزایش فروشی بازار یابی دفتر شركت پگاه
دسته بندی کسب درآمد و بازاریابی - کارآفرینی - کارآموزی
فرمت فایل doc
حجم فایل 111 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 110

فهرست

-       فصل اول: معرفی بازاریابی .................................................................... 1 

-       فصل دوم: انواع بازاریابی   ................................................................. 37

-       فصل سوم: طرح بازاریابی  ................................................................. 47

-       فصل چهارم: تقسیم بازار و تعیین هدف ..........................................  57

-       فصل پنجم: تبلیغات ........................................................................... 85

-       فصل ششم: فعالیتهای ترفیعی و تشویقی ......................................... 127

-       فصل هفتم : معرفی شركت (سازمان ) پگاه........................................183

-       فهرست منابع ...................................................................................... 193

مقدمـه                                                          

در دنیای امروز، دگرگونیهای بسیار زیاد همراه با گسترش رقابت در زمینه هایی متنوع ، به ویژه در بازارها مشاهده می شود. (( تغییر)) واژه ی آشنایی است که توأم با فرصتها و تهدیدهایی برای جوامع و زمینه های شغلی مختلف ، گاهی عامل رشد و توسعه ، و زمانی عامل نگرانی و تحیر می شود.

 کشورها و شرکتهایی که پویایی را هدف خود قرار داده اند، سازندگی و توسعه را در تغییر می یابند و گروهی که فقط متقاضی برکت بدون حرکت هستند ، از ایجاد هرگونه تغییر در وضع موجود نگران بوده و مقاومت شدیدی در برابرآن نشان می دهند. استفاده از بازاریابی- که واژهای نارسا و در عین حال جا افتاده و مصطلح برای Marketing  است- برای همه ی شركتها و سازمانهایی که درصدد هستند بدون تسلیم در برابر تغییر ، حضوری آگاهانه در بازار داشته باشند  ضرورت دارد. آنها باید تلاش کنند تا با بازارگرایی، بازارشناسی ، بازارگردی و بازاریابی سهم بازارمناسبی برای خود به دست آورند و با عرضه ی محصولی خوب با قیمتی مناسب ، به کارگیری روشهای مطلوب توزیع ، استفاده از تبلیغات آگاه کننده و جهت دهنده و شناسایی رقبا ، فرصتها و تهدیدهای محیطی ،سهم بازار خود را افزایش دهند و مشتریان خود را حفظ نمایند.

بازاریابی برای هر نوع  حرکت اگاهانه و هدفمند در بازار امروز ضرورت دارد . بازاری  که دیگر نه مرز می شناسد و نه مشتری  خاصی را در نظر دارد. علم بازاریابی ، مفاهیم بسیار گسترده و متنوعی را در برمی گیرد. در تعریف هیچ یک از علوم ، دانشمندان به توافق قطعی نرسیده اند ، بازاریابی هم از این قاعده مستثنی نیست اما به طور کلی می توان گفت بازاریابی مجموعه فعالیتهایی است که در نتیجه ی آن کالاها و خدمات مورد نیاز مردم در دسترس آنها قرار می گیرد . این فعالیتها  از نقطه ی تولید شروع و در نقطه ی مصرف ختم می شود.

دانلود گزارش کاراموزی راهكارهای افزایش فروشی بازار یابی دفتر شركت پگاه

امتیاز :


طبقه بندی: ،
گزارش کاراموزی راهكارهای افزایش فروشی بازار یابی دفتر شركت پگاه ,

تاريخ : 5 بهمن 1395 | 11:04 | نویسنده : پی فو | بازدید : 1
گزارش کاراموزی دستگاه فرز

گزارش کاراموزی دستگاه فرز در 45 صفحه ورد قابل ویرایش

دانلود گزارش کاراموزی دستگاه فرز

گزارش کاراموزی دستگاه فرز
کاراموزی دستگاه فرز
کارورزی دستگاه فرز
دانلود گزارش کارآموزی دستگاه فرز
 فرز
دسته بندی کسب درآمد و بازاریابی - کارآفرینی - کارآموزی
فرمت فایل doc
حجم فایل 4707 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 45

مقدمه :

آنچه صنعت ، وتولیدات آن راتشكیل میدهد ، قطعاتی است كه توسط ماشین آلات صنعتی وبه كمك مهارت و تجربه مهندسین و صنعت كاران حرفه ای ساخته و پرداخته می شود واز همین جاست كه می توان پی برد  « صنعت آفریده صنعت است»‌

دستگاه فرز

دستگاه های فرز ، شاید از نظر نوع كار ، یكی از پركارترین ، از نظر ساختمان متنوع ترین واز نظر كار كردن با آن دقیقترین دستگاه ها باشد .

با دستگاه فرز می توان كلیه چرخ دنده ها ، سطوح تخت وصاف ، سطوح با مقاطع دایره ، مستطیل ، لوزی حتی مقاطع نامنظم ( از نظر هندسی ) شیارهای مستقیم ومارپیچ و خلاصه 70% قطعاتی كه در صنعت به چشم می خورد تراشید . از این جهت ، معمولا كار كردن با دستگاه های فرز به دقت بالایی نیاز دارد این دستگاه ، از نظر ساختمان به دو دسته عمودی وافقی تقسیم می شوند كه تقریابا مشخصات هر دو یكسان است ،اما كاربرد این دو نوع برای كارهای متفاوت كمی مختلف است .

گذشته از عمودی یا افقی بودن ، شكل ظاهری فرزها بسیار متنوع است به گونه ای كه شرح تك تك آنها در حوصله این مختصر نمی گنجد .

همانگونه كه گفته شد كاركردن بادستگاه های فرز ، نیاز به دقت بالایی داشته و استفاده از متعلقات آن ، الزامی به نظر می رسد .

به هر حال ، پیش از شروع به كار ، لازم است تا كلیه قسمت های دستگاه مرتب و روغنكاری شده ، لوازم و ابزار آلات كمكی و و سایل اندازه گیری كالیبره شود واز متعلقات در جای خود ، به طور دقیق نگهداری به عمل آید .

عمودی را نشان می دهد .

قسمت های مهم این دونوع دستگاه را كه از متداولترین آنهاست می توان چنین معرفی كرد :

1-پایه میز

2-فلكه تنظیم ارتفاع میز ( فلكه حركت عمودی میز )

3-كشوی حركت عرضی میز

4-فلكه تنظیم حركت عرضی میز

5-میز اصلی ماشین

6-دسته حركت طولی میز ماشین

7-اهرم حركت اتومات میز

8-سر دستگاه ( در فرز افقی ) و كلگی ماشین ( در فرز عمودی ) كه قابل تنظیم است

9-ضامن گلگی ( در فرز افقی ) و فلكه تنظیم حركت عمودی محور (درفرز عمودی )

10- محور كار یا درن ( در فرز افقی ) و محور كار یاگلویی ( در فرز عمودی )

11-  اهرم تغییر عده دوران

12-  اهرم تنظیم مقدار پیشروی

13-  محدود كننده های حركت اتومات میز

دانلود گزارش کاراموزی دستگاه فرز

امتیاز :


طبقه بندی: ،
گزارش کاراموزی دستگاه فرز ,

تاريخ : 5 بهمن 1395 | 11:04 | نویسنده : پی فو | بازدید : 1
گزارش کاراموزی دیفرانسیل خودرو

گزارش کاراموزی دیفرانسیل خودرو در 25 صفحه ورد قابل ویرایش

دانلود گزارش کاراموزی دیفرانسیل خودرو

گزارش کاراموزی دیفرانسیل خودرو 
کاراموزی دیفرانسیل خودرو 
کارورزی دیفرانسیل خودرو 
دانلود گزارش کارآموزی دیفرانسیل خودرو 
دیفرانسیل
 خودرو
دسته بندی کسب درآمد و بازاریابی - کارآفرینی - کارآموزی
فرمت فایل doc
حجم فایل 1173 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 25

 فهرست

عنوان                                                                               صفحه

تاریخچه تاسیس ایران خودرو                                                               1

ساخت سواری                                                                                    2

دیفرانسیل (خودرو)                                                                            4 

ساختمان و اجزای تشكیل دهنده ی دیفرانسیل                                        5 

وظایف دیفرانسیل                                                                                6

تقلیل سرعت                                                                                        7

تغییر جهت نیرو                                                                                   7

تقسیم نیرو بر چرخ ها                                                                          8

انواع دیفرانسیل در خودروها                                                              11

دیفرانسیل ساده                                                                                  11

سیستم چهار چرخ محرك                                                                     11

دیفرانسیل كمك دار                                                                             12

جهت نیرو در دیفرانسیل خورشیدی                                                       13

دیفرانسیل های بدون لغزش                                                                  14

حركت آونگ و انتگرال بیضوی                                                              16

صور مختلف معادلات دیفرانسیل                                                           19

معادله دیفرانسیل همگن                                                                        20

معادلات دیفرانسیل خطی                                                                      21

معادله دیفرانسیل                                                                                 22

منابع                                                                                                  23

 

تاریخچه تأسیس ایران خودرو

شرکت سهامی عام کارخانجات صنعتی ایران خودرو با هدف انجام امور تولیدی و صنعتی برای تأسیس کارخانجات اتوبوس سازی و ساخت قطعات و لوازم مختلف اتومبیل و تولیدی محصولات از این قبیل در تاریخ 27 مرداد ماه 1342 با سرمایه اولیه صد میلیون ریال و تعداد یک هزار سهم، یک هزار ریالی به ثبت رسید و از مهر ماه 1342 عملاً فعالیت خود را با تولید اتوبوس آغاز کرد. بر اساس اساسنامه شرکت که در تاریخ 18 آبان ماه 1354 در مجمع عمومی فوق العاده به تصویب رسید، شرکت مبلغ دو هزار میلیون ریال برآورد شد که این مبلغ تا سال 1357 به بیش از 13 میلیارد ریال افزایش یافت. به استناد صورت جلسه مجمع عمومی فوق العاده مورخ 30/3/1357 سرمایه شرکت ایران خودرو از مبلغ 13 میلیارد و 440 میلیون ریال به مبلغ 15 میلیارد و 680 ریال منقسم به 15 میلیون و 680 هزار ریال سهم یک هزار ریال افزایش یافت.

ایران خودرو از اولین شرکتهایی بود که قانون گسترش مالکیت واحدهای تولیدی را به نحو کامل اجرا کرد و 49 درصد سهام آن به کارکنان و مردم واگذار گردید. این شرکت به موجب بند الف قانون حفاظت و توسعه صنایع ایران مصوب سهام 16/4/1358 شورای انقلاب اسلامی به اعتبار نوع صنعت، ملی اعلام شد و به موجب مصوبه 28/2/1365 هیئت وزیران سهام شرکت از طرف دولت با نام سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران صادر شد و تحت پوشش این سازمان با مدیریت منتخب دولت به کار خود ادامه داد. شرکت سهامی عام کارخانجات صنعتی ایران ناسیونال با مجوز صادره از سوی هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در تاریخ 27/2/1362 بنام شرکت ایران خودرو (سهامی عام) تغییر یافت. در تاریخ 20/11/1370 طی مصوبه ای از سوی هیئت دولت اسامی و شرایط فروش سهام شرکت هایی را که می توانستند به بورس بروند تعیین شد و ایران خودرو اولین شرکت خودرو سازی بود که توانست خود را به بازار بورس تطبیق دهد. بر اساس اعلام سازمان مالی در مرداد ماه سال 1372 سرمایه شرکت بالغ بر 57 میلیارد ریال و تعداد سهام 57 میلیون سهم نیز بوده است و کل سهام متعلق به سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران است.

دانلود گزارش کاراموزی دیفرانسیل خودرو

امتیاز :


طبقه بندی: ،
گزارش کاراموزی دیفرانسیل خودرو ,

تاريخ : 5 بهمن 1395 | 11:04 | نویسنده : پی فو | بازدید : 1
گزارش کاراموزی تعمیرات

گزارش کاراموزی تعمیرات در 46 صفحه ورد قابل ویرایش

دانلود گزارش کاراموزی تعمیرات

گزارش کاراموزی تعمیرات
کاراموزی تعمیرات
کارورزی تعمیرات
دانلود گزارش کارآموزی تعمیرات
دسته بندی کسب درآمد و بازاریابی - کارآفرینی - کارآموزی
فرمت فایل doc
حجم فایل 9337 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 46

مقدمه :

 توسعه صنعتی از محروهای اساسی توسعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد. رشد و شکوفائی صنایع کشور نیازمند یک انقلاب صنعتی است و بررسی اجمالی انقلابهای صنعتی جهان نشان می دهد که همواره بین گروههای صنعتی فعال، بخشی از ان، به عنوان پیشتاز صنایع دیگر عمل نموده و با رشد و شکوفائی خود بقیه صنایع را همراه با خود به سمت شکوفائی و توسعه سوق داده است.

 عملکرد پنج سال اخیر صنایع خودرو سازی نشان می دهد که هم اکنون سهم ارزش افزوده آن در تولید ناخالص داخلی سهم عمده ای از سهم ارزش افزوده صنایع کشور را دارا است که در مقایسه با سایر گروه های صنعتی رشد فزاینده آن قابل توجه می باشد. این شاخه از صنعت تمام جنبه ها و مشخصه های صنایع پیشتاز را دارا بوده و قطعاً در توسعه و پیشرفت صنایع وابسته به خود و نیز افزایش ارزش افزوده و ایجاد اشتغال در کشور سهم بسزائی دارد.

با تشكر از مدیریت محترم نت جناب  و واحد آموزش و آرشیو فنی كه در طول این مدت صمیمانه اینجانب را یاری نمودند.

فهرست

عنوان                                                                                                              صفحه

آشنایی با شركت صنایع ریخته گری آلومینیوم شركت ایران خودرو         2

واحد تعمیرات سالن سرسیلندر                       5

خط تولید سرسیلندر                           5

Power pack                                 6

تابلو برق (شماره 1)                              8

قطعات داخل تابلو                                9

ماشین ها                                    10

oprator pancl                                12

تابلو شماره 2                                13

درایو indramat                                 13

سروو موتور سه فاز                           16

رباتها                                       17

ربات unlooder (قطعه بردار)                        18

ربات LAdel                                18

تابلو کوره Holder                                20

DiGiDrive                                  20

S7                                       22

دستگاه نشتی گیری سرسیلندر                           36

Cubing                                    37

water test                                  42

سنسور                                    43

X – Ray                                   48

پیشنهادات                                   49

 آشنایی با شركت صنایع ریخته گری آلومینیوم شركت ایران خودرو

ورود تدریجی صنعت آلومینیوم به محدوده صنعت تولید خودرو و در جهت دستیابی به هر یک از شرایط فوق الذکر در آینده امری الزامی بوده و تقریباً دربر گیرنده راه حل مشترک جهت دستیابی به موارد مذکور می باشد. مقایسه قطعات مختلف خودرو تولیدی در دهه های اخیر بیانگیر حذف قطعات با حجم و وزن و هزینه تولید بالا و جایگزینی قطعات سبکتر به جای آنها می باشد.

 در راستای دستیابی به اهداف یاد شده، ریخته گری آلومینیوم ایران خودرو از سال 1372 مطالعات اولیه مربوط به تولید قطعات آلومینیومی را به روشهای نوین (ریخته گری با مدلهای تبخیر شونده، ریخته گری فشار پائین و ریخته گری دایکاست) آغاز نمود. تولید قطعه سرسیلندر آلومینیومی پژو (مدل موتور XU9) با استفاده از ماشینهای Low pressure طراحی و ساخت داخل از سال 1378 تولید قطعه بلوک سیلندر XU با استفاده از ماشین دایکاست UBE 2500 ton از سال 1379 و تولید آزمایشی قطعه پوسته کلاچ XU از سال 1380 با استفاده از ماشینهای دایکاست 1600 ton و کسب تائیدیه پژو برای فرآیند و قطعه و نصب قطعات فوق در موتورهای خودروهای سواری پژو، پرشیا و سمند از ابتدای سال 1380 ، به جرأت اولیت تجربه صنعتی تولید قطعات آلومینیومی خودرو با دقت و کیفیت بسیار بالا در کشور می باشد که در حال حاضر در این مقیاس در کشور تجربه دیگری وجود ندارد.

دانلود گزارش کاراموزی تعمیرات

امتیاز :


طبقه بندی: ،
گزارش کاراموزی تعمیرات ,

تاريخ : 5 بهمن 1395 | 11:03 | نویسنده : پی فو | بازدید : 1
طرح توجیهی گاوداری تولیدی

طرح توجیهی گاوداری تولیدی در 36 صفحه ورد قابل ویرایش

دانلود طرح توجیهی گاوداری تولیدی

پروژه کارافرینی گاوداری تولیدی
طرح توجیهی گاوداری تولیدی
کارآفرینی گاوداری تولیدی
دانلود پروژه گاوداری تولیدی
دانلود کارآفرینی گاوداری تولیدی
طرح توجیه فنی گاوداری تولیدی
توجیه اقتصادی گاوداری تولیدی
دسته بندی دام و طیور
فرمت فایل doc
حجم فایل 53 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 36

فهرست مطالب                                               صفحه 2

مقدمه                                                           صفحه 4

نام و نشانی شركت                                          صفحه 6

خلاصه مدیریتی                                             صفحه 7

نوع صنعت ، سازمان و...                                 صفحه 8

برنامه بازاریابی                                             صفحه 9

مشتریان                                                       صفحه 10

توزیع                                                          صفحه 10

برنامه های طرح و توسعه                                صفحه 11

تبلیغات                                                        صفحه 12

برآورد نیروی انسانی                                      صفحه 13

چارچوب قانونی و عوامل محیطی                      صفحه 14

مراحل و روش تولید                                       صفحه 15

برآورد فضای مورد نیاز                                  صفحه 15

جدول (زمین)                                                صفحه 17

تسطیح و محوطه سازی                                   صفحه 17

ساختمانها                                                     صفحه 19

تاسیسات                                                      صفحه 20

ابزارآلات و وسایل فنی                                         صفحه 22

ماشین آلات و تجهیزات                                         صفحه22

وسایل نقلیه                                                        صفحه 23

اداری و كارگاهی                                                صفحه 23

هزینه پیش بینی نشده و متفرقه                                صفحه 24

هزینه قبل از بهره برداری و هزینه تاسیس                 صفحه 25

حقوق و دستمزد مستقیم و غیر مستقیم                        صفحه 26

آب و برق و سوخت                                              صفحه 27

تعمیرات و نگهداری                                              صفحه 27

هزینه های استهلاك                                               صفحه 28

هزینه های پیش بینی نشده و متفرقه                           صفحه 29

جمع كل هزینه ها                                                  صفحه 29

برنامه زمانبندی                                                    صفحه 30

برنامه مالی                                                         صفحه 31

مكانیابی                                                             صفحه 32

نمودارهای فرآیند عملیات و فرآیند جریان                    صفحه 33


مقدمه :

كار آفرینی موضوعی است كه در اواخر قرن بیستم مورد توجه محافل آموزشی كشور های جهان قرار گرفته است و در ایران برای اولین بار از طریق درس كار آفرینی در نظام جدید آموزش متوسطه كشور مطرح گردیده است.

یكی از اهداف مهم كارآفرینی،‌ایجاد انگیزه اعتقادی كافی در دانشجویان برای كار و تلاش مشاركت جدی در فعالیت های سالم اقتصادی است كه لازمه آن چگونگی بكار بستن تخصص از یك طرف و از طرف دیگر به كارگیری مهارتها لازم برای راه اندازی یك واحد كاری و یا انجام كار مفید در محیط ها ی كاری می باشد از این نظر بعضی از صاحب نظران، توسعه كار آفرینی را انرژی محركه كه موتور توسعه اقتصاد هر كشوور دانسته اند.

برای ایجاد زمینه مناسب برای تربیت و پرورش تفكر كار آفرین كه فرد بتواند به صورت یك عنصر با نشاط ، سالم ، خلاق ،‌نو آور ، تلاشگر ،‌مقاوم ، شجاع و متعهد به اصول تعلیم و تربیت در حیطه های شناختی ، عاطفی و روان حركتی با توجه به اثرات تعاملی آنها در یكدیگر از طریق درس كارآفرینی امكان پذیر می باشد به عبارت دیگر در صورت همكاری جدی دست اندر كاران امور تعلیم و تربیت كشور تجلی بخش اعظم هر آنچه كه در نظام تعلیم و تربیت به دانشجو داده شده باشد از طریق اجرای خوب این درس برای شروع یك زندگی مطلوب در دانشجو قابل مشاهده خواهد بود. از این نظر می توان گفت كار آفرینی یك مقوله عرفانی و فرا شناختی می باشد. و بنا به گفته جان فلاول فرا شناخت دانش فرد درباره جریانها یا فرآیندهای شناختی خود است و در بر گیرنده به عمل آوردن، منظم كردن و هماهنگ كردن مجموعه این فرایند هاست. به این سبب می توان فراشناخت را به معنای شناسایی خود به عنوان یك موجود متفكر دانست. آگاهی فراشناختی نقش بارزی در بر قراری یك توجه گزینشی ،‌حل مساله ، كنترل خود ، خود آموزی و تغییر رفتار دارد.

دانلود طرح توجیهی گاوداری تولیدی

امتیاز :


طبقه بندی: ،
طرح توجیهی گاوداری تولیدی ,

تاريخ : 5 بهمن 1395 | 11:03 | نویسنده : پی فو | بازدید : 1
طرح توجیهی گاوداری تولیدی

طرح توجیهی گاوداری تولیدی در 36 صفحه ورد قابل ویرایش

دانلود طرح توجیهی گاوداری تولیدی

پروژه کارافرینی گاوداری تولیدی
طرح توجیهی گاوداری تولیدی
کارآفرینی گاوداری تولیدی
دانلود پروژه گاوداری تولیدی
دانلود کارآفرینی گاوداری تولیدی
طرح توجیه فنی گاوداری تولیدی
توجیه اقتصادی گاوداری تولیدی
دسته بندی دام و طیور
فرمت فایل doc
حجم فایل 53 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 36

فهرست مطالب                                               صفحه 2

مقدمه                                                           صفحه 4

نام و نشانی شركت                                          صفحه 6

خلاصه مدیریتی                                             صفحه 7

نوع صنعت ، سازمان و...                                 صفحه 8

برنامه بازاریابی                                             صفحه 9

مشتریان                                                       صفحه 10

توزیع                                                          صفحه 10

برنامه های طرح و توسعه                                صفحه 11

تبلیغات                                                        صفحه 12

برآورد نیروی انسانی                                      صفحه 13

چارچوب قانونی و عوامل محیطی                      صفحه 14

مراحل و روش تولید                                       صفحه 15

برآورد فضای مورد نیاز                                  صفحه 15

جدول (زمین)                                                صفحه 17

تسطیح و محوطه سازی                                   صفحه 17

ساختمانها                                                     صفحه 19

تاسیسات                                                      صفحه 20

ابزارآلات و وسایل فنی                                         صفحه 22

ماشین آلات و تجهیزات                                         صفحه22

وسایل نقلیه                                                        صفحه 23

اداری و كارگاهی                                                صفحه 23

هزینه پیش بینی نشده و متفرقه                                صفحه 24

هزینه قبل از بهره برداری و هزینه تاسیس                 صفحه 25

حقوق و دستمزد مستقیم و غیر مستقیم                        صفحه 26

آب و برق و سوخت                                              صفحه 27

تعمیرات و نگهداری                                              صفحه 27

هزینه های استهلاك                                               صفحه 28

هزینه های پیش بینی نشده و متفرقه                           صفحه 29

جمع كل هزینه ها                                                  صفحه 29

برنامه زمانبندی                                                    صفحه 30

برنامه مالی                                                         صفحه 31

مكانیابی                                                             صفحه 32

نمودارهای فرآیند عملیات و فرآیند جریان                    صفحه 33


مقدمه :

كار آفرینی موضوعی است كه در اواخر قرن بیستم مورد توجه محافل آموزشی كشور های جهان قرار گرفته است و در ایران برای اولین بار از طریق درس كار آفرینی در نظام جدید آموزش متوسطه كشور مطرح گردیده است.

یكی از اهداف مهم كارآفرینی،‌ایجاد انگیزه اعتقادی كافی در دانشجویان برای كار و تلاش مشاركت جدی در فعالیت های سالم اقتصادی است كه لازمه آن چگونگی بكار بستن تخصص از یك طرف و از طرف دیگر به كارگیری مهارتها لازم برای راه اندازی یك واحد كاری و یا انجام كار مفید در محیط ها ی كاری می باشد از این نظر بعضی از صاحب نظران، توسعه كار آفرینی را انرژی محركه كه موتور توسعه اقتصاد هر كشوور دانسته اند.

برای ایجاد زمینه مناسب برای تربیت و پرورش تفكر كار آفرین كه فرد بتواند به صورت یك عنصر با نشاط ، سالم ، خلاق ،‌نو آور ، تلاشگر ،‌مقاوم ، شجاع و متعهد به اصول تعلیم و تربیت در حیطه های شناختی ، عاطفی و روان حركتی با توجه به اثرات تعاملی آنها در یكدیگر از طریق درس كارآفرینی امكان پذیر می باشد به عبارت دیگر در صورت همكاری جدی دست اندر كاران امور تعلیم و تربیت كشور تجلی بخش اعظم هر آنچه كه در نظام تعلیم و تربیت به دانشجو داده شده باشد از طریق اجرای خوب این درس برای شروع یك زندگی مطلوب در دانشجو قابل مشاهده خواهد بود. از این نظر می توان گفت كار آفرینی یك مقوله عرفانی و فرا شناختی می باشد. و بنا به گفته جان فلاول فرا شناخت دانش فرد درباره جریانها یا فرآیندهای شناختی خود است و در بر گیرنده به عمل آوردن، منظم كردن و هماهنگ كردن مجموعه این فرایند هاست. به این سبب می توان فراشناخت را به معنای شناسایی خود به عنوان یك موجود متفكر دانست. آگاهی فراشناختی نقش بارزی در بر قراری یك توجه گزینشی ،‌حل مساله ، كنترل خود ، خود آموزی و تغییر رفتار دارد.

دانلود طرح توجیهی گاوداری تولیدی

امتیاز :


طبقه بندی: ،
طرح توجیهی گاوداری تولیدی ,

خرید سی سی کم خرید سی سی کم